»Tag:emanuel adebajor

emanuel adebajor

ADEBAJOR: Iz Beograda krećemo po trofej u Ligi Evrope

| 15. sep 2014. 15:44|0 komentara

Napadač Totenhem Hotspura Emanuel Adebajor najavio je da će njegov tim pokušati da osvoji pehar u Ligi Evrope. - Želimo da osvojimo pehar namenjen pobedniku Lige Evrope. Neće biti nimalo lako jer se nalazimo u teškoj grupi. Cilj svih nas u klubu je da osvojimo ove sezone što više trofeja. Naravno, primarni cilj je biti

15. sep 2014. 15:44

Ledeni izazov: Adebajor kandidat za najbolju reakciju (VIDEO)

| 20. avg 2014. 18:48|0 komentara

Napadač Totenhema Emanuel Adebajor prihvatio je poziv Sulija Muntarija da učestvuje u Ledenom izazovu, ali izgleda da nije bio dovoljno spreman. Kada je prozvao Ikera Kasiljasa i Didijea Drogbu samouvereno je rekao ''ajmo bejbe, uradimo to'', ali onda... hotsport.rs Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter

20. avg 2014. 18:48

Aleks stiže na San Siro, Adebajor na čekanju

| 13. mar 2014. 14:27|0 komentara

Primarna želja iskusnog defanzivca Aleksa bila je da ostane u Pari Sen Žermenu, ali kako mu "sveci" nisu ponudili novi ugovor Brazilac je morao da potraži alternativno rešenje. Prema saznanjima Skaj Sport Italije na Aleksovu adresu javio se Milan i dve strane su već postigle načelan dogovor tako da je preostalo samo da bude stavljen

13. mar 2014. 14:27

Adebajor: Šervud mi je dao scenu i sada mogu da nastupam

| 28. feb 2014. 11:48|0 komentara

Otkada je Viljaš-Boaš napustio Totenhem, a na njegovo mesto stigao Tim Šervud, napadač Emanuel Adebajor doživljava „novu mladost“. Bivši reprezentativac Togoa prvo je počeo da trese mreže u Premijer ligi, a sinoć je sa 2 pogotka doneo svom timu preokret protiv Dnjepra i prolaz u osminu finala Lige Evrope. „Igram dobro za moj tim i

28. feb 2014. 11:48

Majstorstvo Adebajora za pobedu Totenhema (VIDEO)

| 9. feb 2014. 16:20|0 komentara

U direktnom duelu ekipa koje se bore za četvrto mesto i plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona sa Liverpulom ekipe Totenhema je na Vajt Hart Lejnu savladala Everton sa 1:0 (0:0). U prilično izjednačenoj utakmici gde bi podela bodova možda bio i najrealniji ishod jedini pogodak postigao je Emanuel Adebajor u 65. minutu i posle

9. feb 2014. 16:20

Adebajor predvodio Totenhem do nove pobede (VIDEO)

| 19. jan 2014. 16:38|0 komentara

Fudbaleri Totenhema savladali su kao gosti ekipu Svonsija rezultatom 3:1 (1:0) u okviru 22. kola engleske Premijer lige. Svonsi je bolje otvorio utakmicu i imao prvu šanse preko Šelvija, ali je Ljoris uspeo da sačuva svoju mrežu. Totenhem je imao mnogo sreće i u 30. minutu kada je prečka zaustavila udarac Bonija. Kazna za promašaje

19. jan 2014. 16:38

Boaš ignorisao Adebajora zbog kape

| 3. jan 2014. 13:30|0 komentara

Engleski mediji konačno su uspeli da otkriju razlog zašto je Andre Viljaš-Boaš držao Emanuela Adebajora na klupi, iako je Totenhem imao serije loših rezultata. Naime, portugalski stručnjak kaznio je Togoanca zbog sukoba koji se desio početkom sezone, na jednom sastanku ekipe. Adebajor se na okupljanju pojavio sa kapom na glavi i odbio da je skine

3. jan 2014. 13:30

Adebajor predvodio Totenhem do pobede (VIDEO)

| 22. dec 2013. 16:57|0 komentara

Predvođeni dvostrukim strelce, Emanuelom Adebajorom, fudbaleri Totenhema su uspeli kao gosti da savladaju ekipu Sautemptona rezultatom 3:2 (1:1). Domaći su bolje otvorili utakmicu i stigli do prednosti iz kontranapada već u 13. minutu, preciznim udarcem sa 20-ak metara i golom Lalane. Ipak, Adebajor se iskupio za grešku iz 13. minuta i u 25. postigao izjednačujući

22. dec 2013. 16:57

Asue-Koto i Adebajor se smejali uprkos primljenoj ‘petardi’ (FOTO)

| 16. dec 2013. 17:53|0 komentara

Fudbaleri Totenhema, Benoa Asue-Koto i Emanuel Adebajor, skoro pa da su proslavili debakl koji je njihov tim doživeo u duelu sa Liverpulom. Podsetimo, 'Sparsi' su na svom stadionu poraženi sa ubedljivih 5:0, a ovaj rezultat ni malo nije uticao Asue-Kota i Adebajora. Naprotiv, njih dvojica su na Tviteru, odmah po završetku susreta, postavili fotografiju na

16. dec 2013. 17:53

Boateng pojačao Šalke

| 30. avg 2013. 22:43|0 komentara

Čelnici Šalkea su posle očajnog starta u Bundesligi i plasmana u Ligu šampiona uz dosta muke protiv PAOK-a rešili da se ozbiljno pojačaju. Zato su na meti za poslednjih nekoliko dana velike, a prva zvezda je već stigla u Gelzenkirhen - Kevin Princ Boateng! Boateng dolazi iz Milana, a kraljevsko plavi su za njega navodno

30. avg 2013. 22:43

Totenhem ne odustaje od LŠ

| 12. maja 2013. 16:27|0 komentara

U meču 37. kola Premijer lige Totenhem je kao gost savladao Stouk sa 2:1 i tako ostao u trci za četvrtim mesto sa Arsenalom, a u ovom momentu sa utakmicom više od tobdžija zauzimaju željenu poziciju sa +2 u odnosu na gradskog rivala. Stouk je poveo golom N'Zonzija već u 3. minutu posle prekida, ali

12. maja 2013. 16:27

Monako čeka Adebajora

| 6. maja 2013. 21:27|0 komentara

Čelnici Monaka su spremni da u letnjem prelaznom roku potroše brdo novca, a posle Nemanje Matića ime ovog kluba se povezuje i sa Emanuelom Adebajorom. Napadač je na izlaznim vratima Vajt Hart Lejna, Totenhem bi da ga se reši, a verujemo da Ade ne bi imao ništa protiv da se preseli u Monte Karlo... On

6. maja 2013. 21:27