»Tag:EHF Kup

EHF Kup

ISTORIJSKI USPEH: Vojvodina eliminisala trostrukog prvaka Evrope

| 29. nov 2014. 23:09|0 komentara

Rukometaši novosadske Vojvodine, ostvarili su najveći uspeh u klupskoj istoriji plasmanom u grupnu fazu EHF Kupa. Srpski šampion je sačuvao +5 iz prvog meča, izgubivši 28:25 (15:12) na gostovanju drugom timu Belorusije, SKA Minsku.

29. nov 2014. 23:09

Remi nedovoljan za prolaz Radničkog

| 17. nov 2013. 23:45|0 komentara

Rukometašice Radničkog iz Kragujevca ispale su iz EHF Kupa pošto su u revanš meču drugog kola igrale nerešeno sa Esbjergom 26:26. Pošto je Esbjerg u prvom meču slavio sa 28:24, Kragujevčanke su eliminisane iz daljeg takmičenja. Najefikasnija u Esbjergu bila je Estevana Polman sa devet golova, dok je u Radničkom najzapaženija bila Danilovićeva sa sedam

17. nov 2013. 23:45

Novosađani protiv danskog vicešampiona

| 22. okt 2013. 14:52|0 komentara

Aktuelni prvak Srbije Rukometni klub Vojvodina će u 3. kolu EHF Kupa igrati protiv danske ekipe Skjern Handbold, koja je prošle sezone bila vicešampion svoje države i koja u svojim vitrinama ima dva Čelendž kupa osvojena 2002. i 2003. godine. Žrebom obavljenim danas u sedištu EHF u Beču odlučeno je i da prvi meč bude

22. okt 2013. 14:52