»Tag:Balkanijada

Balkanijada

Još dve medalje za srpske atletičare na Balkanijadi

| 26. jula 2014. 23:05|0 komentara

Po sunčanom i toplom vremenu danas je održan prvi dan Balkanskih igara u Rumuniji, i Srbija je osvojila tri medalje na 400m prepone, u bacanju diska i štafeti 4x100 metara. Emir Bekrić osvojio je zlatnu medalju rezultatom 50.08s na 400m prepone. Dragana Tomašević takođe je zauzela prvo mesto u bacanju diska sa 57.60 metara, dok je muška

26. jula 2014. 23:05

Zlatni Emir Bekrić

| 26. jula 2014. 20:09|0 komentara

Trenutno najbolji srpski atletičar Emir Bekrić nastavio je da ostvaruje vrhunske rezultate pošto je danas u Rumuniji na Balkanskim igrama osvojio zlatnu medalju. Bronzani sa Svetskog prvenstva iz Moskve je na današnjem takmičenju trku na 400 metara sa preponama prešao u vremenu 50,08 sekundi odnosno bio je brži od Kapeljo Jasemini Eskobara za čitvae 54 stotine,

26. jula 2014. 20:09

Četiri medalje za Srbiju na Balkanijadi

| 14. jula 2013. 11:21|0 komentara

Juniorska reprezentacija Srbije u skokovima u vodu osvojila je četiri medalje na Balkanskim igrama u turskom gradu Manisa, prenosi Tanjug. U konkurenciji mlađih juniora Jelena Baković pobedila je u skokovima sa daske od jednog metra i bila treća sa tri metra. Mihailo Ćurić osvojio je srebrnu medalju sa daske od tri metra i bronzu sa

14. jula 2013. 11:21