0

PSŽ lako savladao Benfiku, het-trik Mitroglua u Briselu (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.13 u 23:26

Mitroglu

Fudbaleri PSŽ-a završili su posao protiv Benfike u prvih pola sata meča i savladali ih sa 3:0.

Prvi gol za „svece“ postigao je Zlatan Ibrahimović već u 5. minutu. Dvostruku prednost domaćinu donosi Markinjos u 25, a Ibrakadabra svojim drugim golom u 30. minutu postavlja konačan rezultat.

U dresu Benfike šansu su dobili srpski fudbaleri Nemanja Matić (jedini odigrao svih 90 minuta), Ljubomir Fejsa, Filip Đuričić, Lazar Marković i Miralem Sulejmani.

Grčki olimpijakos gostovao je u Briselu Anderlehtu i pobedio ih sa 3:0, a strelac svih golova bio je Kostas Mitroglu.

Svoj prvi gol postigao je u 17. minutu. Izjednačenje svojoj ekipi mogao je da donese Aleksandar mitrović, ali je on promašio penal u 25. minutu. Mitroglu je drugi gol postigao u 56, a treći u 72. minutu utakmice. Luka milivojević nije dobio šansu da zaigra na ovom meču.

Nakon dva kola PSŽ je prvi sa 6 bodova. Drugo i treće mesto dele Olimpijakos i Benfika sa po tri boda, dok je poslednji Anderleht bez osvojenog boda.