Kraj: Bajern ubedljiv protiv Sitija (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.13 u 20:40

championsleague

22.38 – Kraj mečeva. Ubedljive pobede PSŽ-a. Reala, Olimpijakosa, pa i Bajerna. Junajtedu samo bod u Donjecku, kao i Juventusu u duelu sa Galatasarajem.

22.32 – LUDNICA U TORINU! Kvaljarela donosi vođstvo Juventusu u 87. minutu, ali odmah u sledećem napadu Galatasaraj dolazi do izjednačenja preko Buluta. Real došao do 4:0 protiv Danaca golom di Marije u 90. minutu, a Leverkuzen ponovo vodi golom Hegelera u nadoknadi vremena.

22.24 – Negredo u 80. minutu smanjuje rezultat na meču Siti – Bajern, a Vidal iz penala u 78. minutu poravnava rezultata na utakmici Junetus – Galatasaraj.

22.19 – U Donjecku izjednačenje! Tajson je u 76. minutu doneo veliku radost domaćim navijačima u duelu protiv Mančester Junajteda.

22.15 – Novi gol za Real postigao je di Maria u 71. minutu, a Olimpijakos razvaljuje Anderleht u Briselu. Mitroglu dolazi do het-trika u 72. minutu.

22.07 – Šampion Evrope gazi „građane“ u sred Mančestera. Novi gol za Bavarce postigao je Roben u 60. minutu. Real rešava pitanje pobednika novim golom Kristijana Ronalda u 65. minutu.

22.01 – Tomas Miler donosi veliku prednost Bajernu protiv Mančester Sitija u 56. minutu Olimpijakos dolazi do 2:0 protiv Anderlehta, strelac ponovo Mitroglu.

21.54 – Prvi gol u drugom poluvremenu postižu fudbaleri Real Sosijedada. Vela je izveo penal, golman odbranio, ali samo do Vele koji je sprovodi u mrežu u 51. minutu.

21.35 – Kraj prvog poluvremena. Možemo biti zadovoljni pošto je na svakoj utakmici pao po jedan gol, osim na meču PSŽ – Benfika gde domaćin vodi sa 3:0.

21.30 – Leverkuzen je golom Simona Rolfes poveo pred kraj poluvremena protiv Real Sosijedada.

21.22 – Drogba nakon greške odbrane Juventusa donosi Galatasaraju vođstvo u 36. minutu. Benfiki preti katastrfoa. Ibrahimović nakon korenera glavom postiže svoj drugi gol za 3:0.

21.13 –  Kristijano Ronaldo je doveo Real u vođstvo protiv Kopenhagena u 21. minutu, a Markinjos je u 25. minutu povećao vođstvo PSŽ-a. Mitrović je imao priliku da donese izjednačenje Anderlehtu protiv Olimpijakosa, ali je promašio jedanaesterac.

21.05 – Olimpijakos dolazi do vođstva u Briselu golom Mitroglua u 17. minutu, a Mančester Junajted posle greške odbrane Šahtjora dolazi do 1:0 golom velbeka u 19. minutu.

20.52 – Golom Zlatan Ibrahimovića u 5. minutu PSŽ voi protiv Benfike. Poveo je i Bajern u Mančesteru golom Franka Riberija od 7. minuta.

Pratite sa nama promene rezultata na mečevima A, B, C i D grupe Lige šampiona.

Jedan meč je već odigran, a CSKA je u Sankt Petersburgu savladao Viktoriju Plzen sa 3:2.