0

Osasuna upisala prve bodove (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.13 u 22:56

Liga_BBVA

Fudbaleri Osasune ostvarili su prvu pobedu ove sezone u premijernom meču 5. kola španske Primere. Oni su na svom terenu savladali Elče sa 2:1.

Do vođstva klub iz Pamplone je stigao pogotkom Armenterosa u 18. minutu. Dvostruku prednost Osasuni doneo je Oriol Rijera na početku drugog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Edu Albakar iz jedanaesterca u 88. minutu.

Osasuna je došla do prvih bodova ove sezone i pobegla je sa dna tabele. I dalje su u opasnoj zoni, na 18. mestu, a Elče se nalazi tik iznad njih sa istim brojem bodova.