Hanover se razbesneo posle vođstva Majnca (VIDEO)

Objavljeno: 31.08.13 u 17:30

Bundesliga-Banner

Nemačka Bundesliga nastavljena je danas utakmicama 4. kola.

Fudbaleri Hanovera ubedljivo su savladali Majnc na svom terenu. Gosti su došli do vođstva u 12. minutu preko Milera, ali je potom usledio potpuni preokret. Hanover je do poluvremena postigao dva, apotom još dva gola.

Borusija iz Menhengladbaha je bez većih problema stigla do tri boda. Poveo je Menš sa 2:0. Potom je u 69. minutu Nortvajt postigao autogol, ali su Kruse i Haman sa još dva gola potvrdili pobedu Borusije.

Augsburg je uspeo da savlada Nirnberg na gostujućem terenu sa 1:0, a jedini gol je postigao Fogt pred kraj meča.

Volfsburg je preko Olića i Dijega poveo protiv Herte u prvom poluvremenu i tu prednost sačuvao do kraja meča.

Fudbaleri Hamburgera raspucali su se protiv novajlije Ajntrahta iz Braunšvajga i savladali ih sa 4:0. Strelci su bili Van der Vart, Zua i Kalanoglu koji je postigao dva gola.