0

Espanjol lako do pobede protiv Valensije (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.13 u 23:11

stuani-espanjol

Uprkos vođstvu u ranoj fazi meča Valensija Miroslava Đukića pretrpela je zasluženi poraz u Barseloni od Espanjola – 3:1 (1:1).

Elder Poštiga je „slepim miševima“ doneo prednost već u 10. minutu, ali osim tog gola gosti u večerašnjem meču nisu pokazali praktično ništa. Espanjol je do izjednačenja došao već u prvom poluvremenu preko Davida Lopeza, da bi početkom drugog dela igre Stuani na asistenciju Fuentesa doneo potpuni preokret. Tačku na ovaj meč golom u 88. minutu stavio je Bifuma koji je odlično reagovao na dodavanje Lancarotea.

Espanjol posle dva kola ima četiri boda pošto je na startu Primere remizirao u Vigu protiv Selte, dok je Valensija ostala na tri poena zarađena minimalnom pobedom protiv Malage.