PARTIZAN OSTAO BEZ SUPERTALENTA: Emotivna poruka sa kojom se oprostio od kluba!
Karijeru nastavlja van Humske!
Mladi košarkaš Lukas Bojović oprostio se od Partizana emotivnom porukom, nakon što je odlučio da posle četiri godine napusti crno-bele i potraži nova iskustva u karijeri. Bojović, koji je nedavno napunio 18 godina, poručio je da Partizan za njega nije bio samo klub, već velika škola, porodica i deo života koji se ne zaboravlja.
Bojović se oglasio porukom upućenom Partizanu i Grobarima, u kojoj je otkrio da je došlo vreme za novi korak u karijeri. Iako nije naveo gde će nastaviti košarkaški put, jasno je stavio do znanja da mu odlazak iz crno-bele porodice nije bio laka odluka.
„Došlo je vreme za neka nova iskustva jer sam pre neki dan napunio 18 godina. Odluka mi je dugo visila nad glavom, jer Partizan je ipak Partizan, to je nešto što oni koji nemaju moje iskustvo teško razumeju“, napisao je Bojović.
Mladi košarkaš je posebno istakao koliko mu je značio period proveden u Partizanu. Naglasio je da su četiri godine u srpskoj košarci bile veliko iskustvo za njegov razvoj, kroz težak rad, disciplinu i svakodnevni pritisak koji nosi igranje u takvom klubu.
View this post on Instagram
„Četiri godine srpske košarke je nešto što bi poželeo svaki ozbiljan košarkaš. Tvrd rad, nema gledanja kroz prste, ali i ogromno predivnih momenata sa predivnom crno-belom porodicom“, poručio je on.
Bojović se zahvalio trenerima, rukovodstvu, saigračima i svima koji su bili uz njega, istakavši da su ga i lepa i teška iskustva oblikovala kao igrača i osobu.
Na kraju je ostavio poruku koja će posebno značiti navijačima Partizana.
„Pozdravljam vas u nadi da se u bliskoj budućnosti opet sretnemo u jednoj jedinoj Areni. Ovo svakako nije zbogom“, zaključio je Bojović.