Interesantan izbor za trenera!
Fenerbahče je na pragu imenovanja novog šefa stručnog štaba, a prema navodima iz turskih medija, glavni kandidat za klupu je Domeniko Tedesko. Tridesetdevetogodišnji stručnjak, italijanskog porekla, poslednjih godina vodio je RB Lajpcig i reprezentaciju Belgije, a sada bi mogao da započne novo poglavlje u Istanbulu.
Pregovori između uprave i mladog trenera navodno su ušli u završnu fazu, a očekuje se da bi odluka mogla biti obelodanjena vrlo brzo.
Prethodnih nedelja ime Fenerbahčea dovodilo se u vezu sa više renomiranih trenera, među kojima su Lučano Spaleti i Anže Postekoglu. Međutim, njihovi angažmani su otpali, pa se Tedesko nametnuo kao glavni izbor uprave.
Navijači sa nestrpljenjem čekaju potvrdu, a atmosfera u klubu jasno pokazuje da Fenerbahče želi da napravi novi iskorak.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram