
FK Novi Pazar Torcida navijaci fans supporters during the Mozzart Super Liga 2022/2023 match Cukaricki and Novi Pazar at stadium FK Cukaricki on October 29, 2022 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)
DELIJE NEĆE BITI SAME NA PROSLAVI ROĐENDANA: Navijači Novog Pazara najavili dolazak! (VIDEO)
Biće na Marakani!
Sutra od 16 časova na stadionu Rajko Mitić sastaće se fudbaleri Crvene zvezde i Novog Pazara u okviru 26. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.
Ova utakmica će biti u znaku proslave 78. rođendana Crvene zvezde, te je sigurno da se sprema spektakl.
Ipak, domaći navijači neće biti sami na stadionu. Pristalice Novog Pazara najavile su masovni dolazak u Beograd. Dolaze navijačke grupe Torcida i Ekstremi, a biće uz njih i navijači iz Bosne i Hercegovine i Crne Gore.
Navijačka grupa Ekstremi oglasila ovim povodom.
– Ovaj put su bitni svi i svaki pojedinac je od značaja! Sa nama u kopu će biti i braća iz Bosne i CG! Za Marakanu su obavezni šal i crno obeležje, STOP ŠARANJU KOPA! Utakmica se igra u nedelju od 16h, a okupljanje je od 10h kod Sebilja. Autobusi kreću pola sata kasnije! SVI NA MARAKANU! – napisali su oni u saopštenju.
View this post on Instagram
NAJNOVIJE VESTI IZ SUPERLIGE SRBIJE:
DIVAN POTEZ: Jedna knjiga – Jedna ulaznica!
CIRKUS = SUPERLIGA SRBIJE: Ovaj podatak sve govori!
OGLASIO NEŠKO MILOVANOVIĆ: Evo koji je stav Mladosti kada je skraćenje lige u pitanju!
JOŠ JEDAN DOKAZ DOMINACIJE CRVENO-BELIH U SRPSKOM FUDBALU: Crvena zvezda može da ispiše nove stranice istorije protiv OFK Beograda!