0

UNION DIŠE ZA VRATOM BAJERNU: Berlinci nakon preokreta savladali Lajpcig!

Objavljeno: 11.02.23 u 22:32

Odlična utakmica gostiju iz prestonice

Fudbaleri Union Berlina napravili su veliki podvig pošto su upisali pobedu na gostovanju Lajpcigu rezultatom 1:2 u 20. kolu Bundeslige.

Bolje je krenuo Red Bul koji je poveo već u 24. minutu kada je mrežu gostiju pogodio Hajnrih na asistenciju Andrea Silve.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI:

Ipak, to nije poljuljalo ekipi Uniona koja je golovima u 61. i 72. minutu napravila totalni preokret.

Za prvi gol je zaslužen Janik Haberer, a potom je Knohe svojim drugim golom doneo prednost timu iz Berlina koja je sačuvana do kraja.

Ovo je bila peta pobeda u nizu za Union u ligi i oni su glavni konkurent Bajernu u trci za šampiosnku titulu. Trenutno su drugi sa bodom zaostatka u odnosu na Bavarce. U narednom kolu igraju sa Šalkeom.