0

Novi krah Zvezde

Objavljeno: 17.03.13 u 14:58

Fudbaleri niškog Radničkog su u utakmici 19. kola JSL pobedili na svom stadionu ekipu Crvene zvezde sa 2:1 (1:0).

Iz redova Crvene zvezde su pre ove utakmice najavljivali da ona dolazi u pravom trenutku te da je najvažnije da rano slome otpor Nišlija, međutim dogodilo se nešto drugo.

RADNICKI (NIS)-ZVEZDA_01

Još jednom se pokazalo koliko crveno – beli pod rukovodstvom Aleksandra Jankovića igraju u najmanju ruku loše. Bezidejnost i konfuzija u svim segmetima igre krasila je beograđane dok su fudbaleri Radničkog strpljivo čekali svoju priliku koju su na kraju i dočekali.

Ljubinković je doveo domaće u vođstvo krajem prvog dela igre, Škuletić je duplirao prednost sredinom drugog poluvremna, a Kasalica je uspeo samo da ublaži poraz Zvezde.

RADNICKI (NIS)-ZVEZDA_06

Dobar deo drugog poluvremena beograđani su igrali sa igračem manje jer je Nikola Petković isključen posle drugog žutog kartona.

Imali su igrači Radničkog još par odličnih prilika ali nisu uspeli da ih iskoriste pa je na kraju ostao rezultat 2:1.