0

FIORENTINA U KUPU SRUŠILA STANKOVIĆEVU SAMPDORIJU: Luki Joviću poništen gol! (VIDEO)

Objavljeno: 12.01.23 u 20:22

Zaslužena pobeda i prolaz dalje.

Fudbaleri Fiorentine savladali su Sampdoriju u osmini finala Kupa Italije rezultatom 1:0. Pravi mali srpski derbi viđen je u Italiji, ali je pitanje pobednika rešio Antonio Barak u 25. minutu.

Sa jedne strane, Luka Jović i Aleksa Terzić, startovali su u redovima Fiorentine, dok je takođe sa klupe ulazio i Nikola Milenković. Sa druge strane, na terenu je svih 90 minuta proveo Filip Đuričić, dok njegov tim predvodi srpski trener Dejan Stanković.

Mogla je prednost Fiorentine da bude i ubedljivija, ali je Luki Joviću poništen pogodak u 38. minutu, zbog ofsajd pozicije. Naredni protivnik Violi, u četvrtfinalu, biće ekipa Torina, a ono što je još zanimljivije i u tom timu igraju 3 srpska fudbalera.