![](https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2023/01/FK-CRVENA-ZVEZDA-PRIPREME_05.jpg)
FK Crvena Zvezda pocetak priprema za prolecni deo Mozzart Super Liga 2022/2023 at stadium Rajko Mitic (Marakana) on January 04, 2022 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)
ZVEZDA OBAVILA PROZIVKU: 36 igrača na spisku – Terzić i Milojević bili kristalno jasni – ‘TITULA!’ (VIDEO)
Cilj ‘crveno-belih’ je jasan, osvajanje tiule i Liga šampiona naredne sezone.
Trener Crvene zvezde, Miloš Milojević danas je obavio prozivku pred start zimskih priprema. Klub odlazi u Antaliju, gde će se dalje pripremati za sve izazove koji dolaze ovog proleća.
![](https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2023/01/FK-CRVENA-ZVEZDA-PRIPREME_01.jpg)
Na put u Tursku odlazi 36 fudbalera tima iz Ljutice Bogdana, od čega pet čuvara mreže. Ekipi su priključeni i neki mlađi igrači, koji će probati da se nametnu i potencijalno zarade neke minute u ‘crveno-belom’ dresu.
Igrače su kao po običaju pozdravili generalni direktor Zvezdan Terzić, zatim sportski direktor Mitar Mrkela, predsednik kluba Svetozar Mijailović i trener Miloš Milojević.
![](https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2023/01/viber_image_2023-01-04_12-55-11-979.jpg)
Zvezdan Terzić igračima je poželeo puno sreće, naglasio da su svi svesni da imaju 10 bodova prednosti u odnosu na Partizan, ali da nema opuštanja i da klub mora još više i bolje. Ciljevi su jasni – dupla kruna. Trener Milojević bio je kratak i jasan, od igrača je tražio samo rad i disciplinu!