Fudbal Ostale lige
21:24 22.03.2022.

VREME JE ZA NOVI ANGAŽMAN: Bivši napadač Zvezde ponovo u Japanu!

Dragan Mrdja ABA Liga, Crvena Zvezda - Buducnost, finale, prva utakmica Belgrade, Serbia on April 12. 2019. 12.4.2019. (credit image & photo: STARSPORT/ Pedja Milosavljevic)

Novi izazov.

Dragan Mrđa je kopačke o klin okačio 2018. godine posle sezone u Olimpiji, a onda je nekoliko godina radio kao menadžer. Sada je odlučio da se ponovo približi terenu, te prihvati poziv iz Japana da bude pomoćni trener.

Reč je o ekipi Kašive, gde će nekadašnji Zvezdin golgeter raditi u stručno štabu švajcarskog trenera Rene Veilera. U pitanju je visoko rangirana ekipa na tabeli ‘Džej lige’ pošto se nalazi na trećem mestu na tabeli. Ovaj klub u svojoj istoriji ima osam titula, a 2018. godine su poslednji put bili prvaci Azije.

Mrđa je još tokom igračkih dana sebe pripremao za naredne izazove, te je dobio ‘A’ licencu za rad, a Japan mu kao destinacija nije nepozunat, pošto je bio svojevremeno prvi strelac te zemlje u dresu Omije.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...