0

Real preokretom do pobede

Objavljeno: 23.02.13 u 22:11

deportivo-real

Fudbaleri madridskog Reala nisu dozvolili veliko iznenađenje u meču 25. kola Primere u kojem su gostovali Deportivu u La Korunji pošto su posle preokreta golom Iguaina dva minuta pre kraja uspeli da trijumfuju sa 2:1.

Domaći tim je na opšte zaprepašćenje došao do prednosti golom Rikija na asistenciju Picija u 35. minutu igre. Međutim, iznenađenje su sprečili Kaka i Iguain. Brazilac je u 73. minutu na dodavanje Di Marije izjednačio, da bi Argentinac posle asistencije Kristijana Ronalda postavio konačnih 1:2 u 88. minutu.

Deportivo ostaje zakucan za dno tabele sa samo 16 osvojenih bodova, dok je Real makar na jedan dan prišao na samo jedan bod zaostatka za Atletikom koji je na drugom mestu.