Fudbal Reprezentacija Top News
11:15 13.10.2020.

ORLOVI SU ODLETELI: Reprezentacija Srbije krenula u Istanbul, pogledajte ko je ostao u Beogradu!

FOTO: FSS

Fudbalska reprezentacija Srbije putuje u Istanbul, gde će u četvrtak igrati protiv domaćina Turske u 4. kolu Lige nacija.

Kao što je i najavio, Ljubiša Tumbaković je za naredni meč skratio spisak fudbalera. U avionu za Istanbul, nisu se našla čak sedmorica fudbalera.

FOTO: FSS

Dušan Tadić, Luka Milivojević, Emil Rockov, Marko Grujić, Strahinja Pavlović, Aleksandra Katai i Saša Zdjelar su u dogovoru sa klubovima dobili dozvolu selektora da ranije završe reprezentativne obaveze. Podsećamo da u nacionalnom timu od utakmice u Oslu nema ni Miloša Veljkovića – saopštio je Savez.

Podsećamo, Srbija je u nedelju u Beogradu izgubila od Mađarske minimalnim rezultatom. Orlovi na polovini takmičenja imaju jedan osvojen bod i na poslednjem su mestu, te ih u nastavku čeka borba za ostanak u B diviziji.

FOTO: FSS

PROČITAJTE JOŠ: OGLASIO SE ‘AUTOR’ NAJNEVEROVATNIJEG AUTOGOLA U ISTORIJI: Golman Dinama prokomentarisao to što ga ljudi optužuju da je namestio utakmicu!

Utakmica sa Turskom na programu je u sredu od 20.45.

FOTO: FSS

0
0

Komentar(1)

  1. Zoran каже:

    Koji orlovi, i vrapci su veći od njih kilavih.
    Kolibri je njihov uzrast kad su od mađara izgubili

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...