0

Prvi poraz Zvezde

Objavljeno: 14.02.13 u 16:12

zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde doživeli su prvi poraz na zimskim pripremema i to od danskog Esbjerga rezultatom 2:1.

Beogradski crveno – beli su poveli golom Mudrinskog na samom početku utakmice, ali su potom Danci sa dva pogotka Andreasena stigli do preokreta. Svi golovi viđeni su u prvih 45. minuta utakmice.

Trener Aleksandar Janković se za meč sa Esbjergom odlučio za sastav: Bajković, Pantić, Spajić, Petković, Mladenović, Milijaš, Milivojević, Savićević, Lazović, Kasalica, Mudrinski.

Utisak je da su igrači Zvezde znatno slabije odigrali prvo poluvreme u odosu na prethodne pripremne mečeve, ali i da su u drugom poluvrmenu prikazali bolju igru. Najagilniji igrač bio je Lazović,dok je Milijaš u finišu utakmice imao dobru priliku kada je oprobao svoj udarac ali lopta je prohujala tik pored stative.