Evropske lige Fudbal
16:23 27.04.2019.

KLOP O POVREDI FIRMINA: Ne verujte svemu na društvenim mrežama

Liverpool's manager Jurgen Klopp UEFA Champions Legaue football match between Crvena Zvezda and Liverpool in Belgrade, Serbia on November 6. 2018. (credit image & photo: STARSPORT/ Pedja Milosavljevic)

Zbog povrede, Firmino nije igrao u poslednjoj utakmici Liverpula.

Izabranici su rezultatom 5:0 porazili Hadersfild.

Pojavile su se informacije da je brazilski napadač teže povređen, te da kao ni na duelu Premijer lige, neće biti ni u konkurenciji za utakmicu polufinala Lige šampiona na ‘Kamp Nou’ protiv Barselone.

Ne verujte onome što ljudi pišu po društvenim mrežama, ni tri odsto nije tačno. Firmino je osetio bol tokom treninga u četvrtak, a u petak ujutro nam je rekao da se i dalje ne oseća dobro jer je u pitanju manja ruptura mišića. Ali, ne brinem se jer to je Bobi – mašina! Iako je duel sa Barselonom već u sredu mislim da će on biti spreman, ne tvrdim to 100 odsto ali Bobi će učiniti sve da bude spreman, izjavio je Klop.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...