0

SERIJA A: Miha i Ljajić nastavljaju sa pobeda, ubedljivi Milana (VIDEO)

Objavljeno: 26.11.16 u 22:39

Večeras su odigrane prve utakmice 14. kola italijanske Serije A.

Torino je na svom terenu savladao Kjevo sa 2:1, dok je Milan u gostima kod Empolija ostvario neočekivano ubedljivu pobedu od 4:1, koja još više dobija na značaju ako znamo da su nastupili bez prvog napadača Karlosa Bake.

Mihajlovićeva četa je praktično već u prvom poluvremenu rešila pitanje pobednika. Desetak minuta pre kraja prvog poluvremena postigao je Iago Falke, u 35. i 38. minutu, a asistent kod drugog gola bio je Adem Ljajić. Gosti su rezultat smanjili tek u finišu meča, što nije bilo dovoljno da izvuku remi u Torinu.

Lapadula je odlično nadomestio Bakin izostanak, pošto je postigao dva komada u pobedi Milana. Načeo je odbranu Empolija u 15. minutu i dokrajčio je desetak minuta pre kraja meča. U međuvremenu, golove za tim sa San Sira postigli su još Suso i Kosta (autogol). Jedini pogodak za Empoli dao je Saponara.