0

SERIJA A: Porazi Intera i Milana, Napoli razbio Frozinone (VIDEO)

Objavljeno: 14.05.16 u 22:57

U poslednjem kolu italijanskog šampionata, fudbaleri Intera poraženi su od Sasuola 3:1, Roma je na domaćem terenu savladala Milan istim rezultatom, dok je Napoli pregazio Frozinone sa 4:0.

Fudbaleri Sasuola pobedili su Inter sa 3:1, čime su se domogli odličnog šestog mesta na tabeli, i za jedan bod ostali bez plasmana u Evropu. Sva četiri gola postignuta su u prvih 45 minuta. Sasuolo je nakon pola sata igre imao dva gola prednosti preko Politana u 6. i Pelegrinija u 26. minutu meča. Na 2:1 smanjio je Palasio u 32, ali je Politano svojim drugim golom u 39. minutu postavio konačnih 3:1.

(Youtube/FootSoccerHD™)

Napoli je, uz tri gola Iguaina, deklasirao Frozinone sa 4:0, i tako zadržao drugo mesto na tabeli. Prvo poluvreme Napolitanci su rešili u svoju korist golom Hamšika u 44. minutu, da bi Iguain u 52, 62. i 71. minutu došao do hettrika. Inače, posao je Napoliju bio olakšan nakon što je Gori u 13. minutu meča dobio direktan crveni karton.

(Youtube/Kora Tube HD)

SERIJA A: Juventus pregazio Sampdoriju (VIDEO)

Milan je sezonu završio onako kako je većim delom i igrao – očajno. Roma je povela u 19. minutu preko Salaha, na 2:0 povećao je El Šaravi u 59, da bi Emerson nokautirao Milan u 82. minutu. Počasni gol delo je Bake u 86.

(Youtube/FootGoalHD)

VREMEPLOV: Isti golman je čak tri puta tresao mrežu Juventusa u Ligi šampiona (VIDEO)