0
ATP

ATP PARIZ: Beluči namučio Đokovića

Objavljeno: 03.11.15 u 21:32

Srpski teniser Novak Đoković savladao je Tomaža Belučija u drugom kolu Mastersa u Parizu 7:5, 6:3.

Najbolji teniser sveta nastavio je da ređa pobede u dvorani. Na spisku „žrtava“ Novaka Đokovića našao se Brazilac Beluči, mada ruku na srce protivnik je namučio našeg asa, pogotovo u prvom setu. Brazilac je prvi stigao do brejka, poveo sa 3:2, ali je Novak uspeo da uzvrati,potom i drugi put oduzme servis protivniku i slavi sa 7:5.

U drugom setu igralo se poen za poen sve do rezultata 4:3 za Đokovića, kada je napravio treći brejk na meču i sa 6:3 stavio tačku na meč koji je trajao sat i 35 minuta.