– Očekuje nas možda jedan od najvažnijih mečeva u sezoni, zbog dva remija zaredom. Otišli su ljudi koji su ovde radili, zahvaljujući i medijima. Hteli ste glave i krv, to ste i dobili! Nadam se da ćemo beležiti dobre rezultate kako bi međi prestali sa time. Psi laju, karavani prolaze. Ostavku sam ponudio i posle svega što se desilo nemam prava da odem, ali sam spreman. U ovom komentu nije lepo, ni kulturno da odem – poručio je Miodrag Božović.
Zašto ne objavite sve šta je ovaj crnogorski dripac izjavio. Krivi mu novinari a ne Piksi,Lukić,Dentana, i ostali koji su ih uvukli u dubiozu. Sramota da uz obilatu pomoć države žive uz pomoć sudija i klubova bez obraza. Kaže igrali smo dve nerešeno što znači da je jednu pošteno pobedio. Kada je prva bila poštena što nepobedi i ostale. I pitanje za gospodara Vučića? Šta bijade od istrage Zvezdana – Ofk. Jeli to ta tvoja pravda sa kojom se hvališ po medijima. Kada će pravedniče početi suđenje Terziću i Čoviću. Kada ćeš ispitati dali je Vesić bio kriv kod Mrkele i Miloševića. Kakva država nije čudo za fudbal.
Iz zvezde se odlazi i dolazi kada kaze premijer. Ko tebe sta tu pita. Isto vazi i za sponzore. Cik neka odu ako smeju
Ni goreg trenera ni goreg coveka
Ako ode terzic idem i ja,covek od reci ili grof od mojkovca-hahahahahahahahaahahahha!!!!!!