Evropske lige Fudbal Transferi

LUDILO: Liverpul bi da pokvari planove Junajtedu

Odlučnost minhenskog Bajerna da ne želi da proda Tomasa Milera čak ni za 100 miliona evra koliko je navodno Mančester Junajted bio spreman da izdvoji kao da ne zabrinjava mnogo engleske klubove koji pomeraju granice ludila.

Naime, kako pišu ostrvski mediji za nemačkog reprezentativca se zainteresovao i Liverpul što znači da je i ovaj klub spreman da izađe sa basnoslovnom ponudom koja bi mogla da ugrozi rekord kada je u pitanju visina transfera koji je i dalje u rukama madridskog Reala prilikom kupovine Kristijana Ronalda od Mančester Junajteda.

Problem za Liverpul je u tome što je potrošen veći deo novca zarađen od prodaje Rahima Sterlinga što znači da bi vlasnici morali duboko da zavuku ruku u džep ili da će Brendon Rodžers biti primoran da se odrekne još nekog od važnih šrafova iz svoje mašinerije.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...