0

SERIJA A: Đenova napravila preokret protiv Intera (VIDEO)

Objavljeno: 23.05.15 u 22:42

Dva kandidata za mesto koje vodi u Ligu Evrope, Đenova i Inter igrala su večeras drugi meč 37. kola Serije A, a bodovi su ostali na Komunaleu pošto je domaći tim golom Kučke u samoj završnici došao do pobede od 3:2.

Četiri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu, gosti su dva puta vodili golovima Argentinaca Ikardija i Palasija, domaći su dolazili do izjednačenja, ali se do potpunog preokreta čekalo sve do 89. minuta kada je Kučka naterao Handanovića da treći put vadi loptu iz mreže. U timu Intera nije bilo Nemanje Vidića, dok je Zdravko Kuzmanović ceo meč odgledao sa klupe za rezerve.

(Izvor: Rutube/Футболонлайн.net)

Đenova je ovom pobedom preskočila Fiorentinu i zauzima peto mesto, ali čak i da zadrži tu poziciju veliko je pitanje da li će igrati u Ligi Evrope pošto nije dobila licencu zbog toga što stadion Luiđi Feraris neispunjava kriterijume UEFA. Inter se večeras oprostio od nade da bi mogao naredne sezone da igra protiv evropskih klubova.