0

SERIJA A: Miha ispustio pobedu u Milanu (VIDEO)

Objavljeno: 12.04.15 u 22:46

Kompletirano je 30. kolo Serije A, a u poslednjem susretu Milan je na svom San Siru remizirao 1:1 protiv Sampdorije Siniše Mihajlovića.

Posle ‘italijanski’ tvrdog prvog poluvremena, Sorijano je u drugom delu igre doveo Sampdoriju u vođstvo golom u 58. minutu. Ipak, kako bi sprečio potpuno iznenađenje i još jedan poraz Milana na svom stadionu Najdžel de Jong je u 75. minutu utakmice izjednačio i postavio konačan rezultat susreta.

Utakmica je imala i veoma zanimljivu uvertiru, navijači su digli glas protiv predsednika Silvija Berluskonija.

Ovim remije Milan je osvojio 41 bod i zauzima osmo mesto na tabeli, dok je Sampdorija šesta ekipa Serije A sa 48 osvojenih bodova.