0

PREMIJER LIGA: Mančester konačno onaj pravi, laka pobeda Evertona (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.15 u 19:27

Mančester Junajted i Everton ostvarili su lagane pobede u mečevima 28. kola engleske Premijer lige. Junajted je za samo pola sata dao tri gola Totenhemu, a Everton je istim rezultatom savladao Njukasl.

Mančester je odigrao najbolji meč ove sezone. Za samo pola sata mrežu su zatresli Karik, Felaini i Runi i već tada otklonili sve dileme oko pobednika. Poveli su u devetom minutu, a već deset minuta kasnije bilo je već 2:0.  Vejn Runi je prošao sve u 35. mminutu i završio akciju.

Manchester United vs Tottenham Hotspur 3-0 All… by

Na sličan način je i Everton razbio Njukasl. I oni su rano poveli. Lukaku je fantastično pronašao Džejmsa Mekartija u 20. minutu, koji sa 18 metara zatresao mrežu. U desetom minutu nastavka meč je rešen. Gufran je skrivio penal, a Romelu Lukaku sa bele tačke postigao osmi gol u sezoni.