0

PREMIJER LIGA: Siti ‘petardom’ rasterao ‘svrake’ sa Itihada (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.15 u 20:26

U poslednjem meču subotnjeg programa 26. kola Premijer lige Mančester Siti je do vrha napunio mrežu gostiju iz Njukasla – 5:0 i tako iskoristio kiks koji je danas napravio Čelsi odigravši samo 1:1 sa Barnlijem.

Već u 2. minutu Aguero je bio precizan sa bele tačke odnosno penala dosuđenog zbog prekršaja nad Edinom Džekom, a upravo Bosanac je bio strečac trećeg pogotka u 21. s tim da je u međuvremenu precizan bio i Nasri. U drugom delu u razmaku od samo dva minuta dva gola postigao je i David Silva koji je uz jednu asistenciju opravdano dobio epitet igrača utakmice.

Mančester Siti sada ima pet bodova manjka u odnosu na Čelsi, dok Njukasl ostaje prilično usamljen na 11. mestu sa pet poena više od Evertona i Kristal Palasa odnosno četiri manje od Stouka. Naš Aleksandar Kolarov odigrao je vrlo dobro svih 90 minuta za „građane“.