0

SERIJA A: Ljajić za preokret Rome u Bergamu (VIDEO)

Objavljeno: 22.11.14 u 20:04

Fudbaleri Rome uspeli su, istina uz dosta problema, da osvoje sva tri boda na gostovanju u Bergamu pošto su savladali domaću Atalantu sa 2:1 (2:1).

Junak pobede „vučice“ bio je srpski internacionalac koji je lepim golom u 23. minutu poništio prednost Atalante koja je već od prvog minuta vodila 1:0. Konačan rezultat je tri minuta pre kraja prvog dela postavio Najngolan, a ponovo je jedan od „krivaca“ bio nekadašnji kapiten Partizana koji je upisao asistenciju.

Tutti goals ampia sintesi || Atalanta vs Roma 1… by MOSTVIIEWED

Roma će makar nekoliko sat biti izjednačena bodovno sa Juventusom na vrhu tabele (28), dok je Atalanta u nezavidnoj situacijij pošto ima smo dva poena više (10) u odnosu na Kjevo koji je prvi ispod crte.