0

SERIJA A: ‘Fenjeraš’ zaustavio lidera (VIDEO)

Objavljeno: 18.10.14 u 22:49

Prve bodove u ovosezonskom izdanju Serije A Juventus je izgubio tamo gde se najmanje nadao tačnije na gostovanju do večeras poslednjeplasiranom Sasuolu odigravši 1:1.

pogba-sasuolo-juve

Domaći tim je do prednosti došao već u 13. minutu kada je reprezentativac Italije Zaza savladao Bufona, ali je samo šest minuta kasnije Pogba izjednačio na 1:1 i tada se pretpostavljalo da će favorit u nastavku meča uspeti da napravi potpuni preokret do kojeg ipak nije došlo uprkos terenskoj inicijativi tima iz Torina.

Nakon što je u prvih šest kola Juventus imao sve pobede sada nakon ovog remija ima samo bod više od Rome, dok je Sasuolo predao „fenjer“ predao Palermu koji uz Parmu ima tri boda, ali i nešto slabiju gol razliku.