0

Džejms Rodrigez doneo novu pobedu Monaku (VIDEO)

Objavljeno: 15.02.14 u 20:43

U drugom meču 25. kola francuskog šampionata Monako je kao gost savladao Bastiju rezultatom 2:0 (1:0).

Monako

Monako je dosta teško, ali zasluženo, stigao do 15. prvenstvene pobede kojom se primakao PSŽ-u na 5 bodova zaostatka. Dvostruki strelac je bio Džejms Rodrigez, koji je u nadoknadi prvog poluvremena majstorski matirao golmana Bastije za 1:0, da bi u 77. minutu postavio konačnih 2:0. Imala je i Bastija svoje šanse, ali nije uspela da postigne počasni pogodak.

Nakon ovog kola Monako je i dalje drugoplasirani sa 53 boda, dok je Bastija 10. sa 33 osvojena boda.