0

LŠ: Bajern siguran u Moskvi (VIDEO)

Objavljeno: 27.11.13 u 19:54

Bajern

Minhenski Bajern je uspešno pregrmeo gostovanje u Moskvi protiv CSKA, pošto su slavili rezultatom 1:3 (0:1) u D grupi Lige šampiona.

Utakmica je igrana u zimskim uslovima, a fudbaleri Bajerna su u vođstvo stigli u 17. minutu kada je Miler proigrao Arjena Robena koji iz prve šutira i pogađa mrežu „armejaca“. Mario Gece je udvostručio prednost gostiju posle odličnog slo prodora.

Nakon šuta Zorana Tošića lopta pogađa u ruku Dantea i sudija pokazuje na belu tačku. Vođstvo Bavaraca smanjuje Kaesuke Honda preciznim šutem u 62. minutu, a samo tri minuta kasnije dosuđen je novi jedanaesterac, ovoga puta za Bajern posle faula nad Robenom. Siguran je bio Tomas Miler i tako je postavio konačan rezultat.

Bajern se nalazi na čelu tabele sa maksimalnim učinkom, dok je CSKA treći sa 3 boda i boriće se za mesto koje vodi u Ligu Evrope.