Košarka
23:40 22.06.2026.

MAJK DŽEJMS STIGAO DO REPREZENTACIJE SAD: Veteran će igrati za Ameriku ovog leta!

Mike James during the Turkish Airlines EuroLeague match between Partizan Mozzart Bet Belgrade and AS Monaco at Stark Arena on January 05, 2023 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Poznato je ko predstavlja Amere!

Jedan od najboljih košarkaša Evrolige Majk Džejms našao se na spisku reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država za julske utakmice kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2027. godine.

Iskusni bek će tako prvi put u karijeri braniti boje američke selekcije.

Džejms je uvršten među 12 igrača koji će gostovati Dominikanskoj Republici i Meksiku, a tim će predvoditi nekadašnji NBA trener Stiven Sajlas.

Amerikanci će pripreme obaviti u Majamiju od 26. juna do 1. jula, nakon čega ih očekuju dva važna gostovanja.

Poziv Džejmsu privukao je veliku pažnju, s obzirom na to da je godinama jedan od najprepoznatljivijih igrača evropske košarke. SAD posle četiri kola imaju učinak 3-1 i dele prvo mesto u grupi sa Dominikanskom Republikom.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Sorry, there are no polls available at the moment.