VESTI KOJE SU NAVIJAČI PARTIZANA ČEKALI: Bogdanović odlučio o nastavku karijere!
Ništa od Evrope ove godine!
Povratak Bogdana Bogdanovića u Partizan i ovog leta ostaće samo želja navijača crno-belih.
Već godinama pristalice Partizana priželjkuju da nekadašnji kapiten i reprezentativac Srbije ponovo obuče dres kluba u kojem je stekao punu afirmaciju pre odlaska u Fenerbahče, a potom i NBA ligu.
Tokom prethodnih meseci pojavile su se spekulacije da bi Bogdanović mogao da se vrati u Evropu, zbog čega su u Humskoj pažljivo pratili razvoj situacije.
Ipak, prema navodima brojnih medija, koje je potvrdio i grčki portal SDNA, srpski bek nema nameru da napusti NBA ligu ovog leta.
The agent of Bogdan Bogdanović has informed European teams that he will remain in the NBA for at least one more year👀🚨
First told: @Hoopfellas_gr
Confirmed by: @SdnaGr #paobc #olympiacosbc #euroleague #nba #kkcz pic.twitter.com/TNJtlczsbX
— Basketballmaniacs_ (@bballmaniacs_) June 7, 2026
Kako se navodi, Bogdanović će i naredne sezone nastupati u najjačem košarkaškom takmičenju na svetu, čime su praktično ugašene nade o njegovom skorom povratku na evropske parkete.
To ujedno znači da je pod velikim znakom pitanja i potencijalni povratak narednog leta, pošto za sada nema naznaka da bi iskusni reprezentativac Srbije mogao uskoro da završi NBA epizodu.
Navijači Partizana će tako morati da sačekaju još najmanje jednu sezonu kako bi ponovo sanjali o povratku jednog od najvoljenijih igrača u novijoj istoriji kluba.
Bogdanović je u dresu crno-belih osvojio brojne trofeje, a nakon odlaska iz Partizana izgradio je uspešnu karijeru u Evropi i NBA ligi, gde i dalje predstavlja jednog od najcenjenijih srpskih košarkaša.