Fudbal
18:44 06.06.2026.

SAŠA ILIĆ JE NOVI TRENER PARTIZANA: Najveći fudbaler u istoriji Partizana se vraća u klub!

Fudbal Super League Play-Off Season 2018-2019 Partizan v Napredak (Krusevac) Sasa Ilic Beograd, 05.05.2018 foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Mozzart Sport: Partizan sprema povratak Saše Ilića u Humsku!

Partizan bi uskoro mogao da dobije novog trenera, a prema saznanjima Mozzart Sporta, prvi kandidat za klupu crno-belih je Saša Ilić, jedna od najvećih legendi kluba iz Humske.

Promena na klupi očekuje se zbog mogućeg odlaska Srđana Blagojevića, koji je praktično sve dogovorio sa Akronom iz Rusije.

Iako se poslednjih dana najčešće pominjao Žarko Lazetić, isti izvor navodi da je uprava Partizana u tišini radila na dogovoru sa Ilićem.

Važnu ulogu u celoj priči imao je Danko Lazović, generalni direktor crno-belih.

Ilić je kao fudbaler ostavio ogroman trag u Partizanu, za koji je odigrao 604 takmičarske utakmice, postigao 160 golova i osvojio 11 šampionskih titula.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Ko osvaja ABA ligu ove sezone?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...