Evroliga Košarka
15:28 04.06.2026.

ŽOC U BARSELONI? Evo šta je rekao legendarni stručnjak!

Panathinaikos v Partizan , Euroleague, season 2025/2026, round 13
Athens, Greece. 25th Nov, 2025. Head Coach of Partizan, Zeljko Obradovic during Euroleague basketball match between Partizan and Panathinaikos on November 25. 2025. in Athens, Greece. (photo by Pedja Milosavljevic/STARSPORT ©)

Mnogi žele da ga vide na svojoj klupi.

Proslavljeni srpski stručnjak Željko Obradović otkad je napustio Partizan, dovodi se u vezu sa brojnim klubovima iz Evrolige. Poslednji u nizu bili su Katalonci, odnosno barem tako su pisali tamošnji mediji. Upitan o tome, Obradović je rekao:

„Šta mislim o navodnom interesovanju Barselone? Ne mislim ništa. Ne mogu ništa da kažem jer se to mene ne tiče. Rekao sam to još u novembru i stojim iza toga. Postoje glasine, ali konačnu odluku neću doneti pre kraja meseca. Takvi natpisi me ne zanimaju. Ne znam ko je to rekao. Barselona nije razgovarala sa mnom. Zapravo, niko nije razgovarao sa mnom jer sam trenutno van svega toga. Ne znam još šta ću raditi. Sačekajmo da se završe prvenstva u Italiji, Španiji i drugim zemljama. Kada se takmičenja završe, razgovaraću sa svojim menadžerom, koji mi je zapravo prijatelj. Onda ćemo videti.

Nisam čak ni rekao da želim da se vratim trenerskom poslu. Nisam rekao ništa. Moram dobro da razmislim o svemu pre nego što donesem odluku. Ponavljam, ne mogu ništa da kažem o Barseloni. To je veliki klub, svi to znaju. Prelep grad. Da li žele da osvoje Evroligu? Kao i svi ostali. Svake godine postoji 12 ili 14 timova koji imaju isti cilj. To je normalno“ – poručio je Obradović.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Ko osvaja ABA ligu ove sezone?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...