ZVEZDA DOBILA VELIKI ADUT: Crveno-beli jači za jedno ime pred Fajnal for u Nišu!
Oporavio se od povrede!
Crvena zvezda ulazi u završnicu sezone sa jasnim ciljem – da posle razočaranja u ABA ligi pokuša da sezonu završi osvajanjem još jednog trofeja u domaćem prvenstvu.
Tim iz Beograda dočekuje Fajnal for Košarkaške lige Srbije u Nišu u potpuno izmenjenom ambijentu na klupi. Umesto Saše Obradovića, ekipu će predvoditi Milan Tomić, kojem će ovo biti prvi veliki izazov po povratku i odmah prilika da osvoji pehar.
Кошаркаши Црвене звезде Меридианбет кренули су са припремама за завршницу домаћег шампионата 🔴⚪#kkcz #WeAreTheTeam pic.twitter.com/TW47txuJ4l
— KK Crvena zvezda Meridianbet (@kkcrvenazvezda) May 25, 2026
Zvezda u završnici može da računa na određenu grupu stranaca – Nvoru, Batlera, Kartera i Odželeja, dok je Izundu dobio državljanstvo i biće tretiran kao domaći igrač, što dodatno širi opcije u rotaciji.
Posebno važna vest za crveno-bele je povratak Stefana Miljenovića, koji se nakon duže pauze zbog povrede ponovo stavio na raspolaganje stručnom štabu, prenosi Meridian sport. Njegov izostanak trajao je od duela sa Barselonom, ali sada je ponovo u trening procesu i konkurenciji za završnicu sezone.
Njegov povratak dolazi u pravom trenutku, jer u Zvezdi veruju da upravo igrači tog profila mogu da donesu dodatnu energiju i stabilnost u borbi za titulu prvaka Srbije u Nišu.