Evroliga Košarka
12:49 11.05.2026.

ŽELE U EVROLIGU: Partizan raširenih ruku dočekuje ‘braću’?

Partizan Bosna
FOTO: STARSPORT

PAOK je sve bliži senzacionalnom povratku u evropsku elitu, pošto se grčki klub iz Soluna ozbiljno pominje kao kandidat za specijalnu pozivnicu Evrolige za sezonu 2026/27.

Prema informacijama iz evropskih košarkaških krugova, čelnici takmičenja razmatraju mogućnost da upravo PAOK dobije vajld-kard.

Posebno se govori o finansijskim problemima Monaka, ali i komplikacijama oko budućeg statusa Asvela, što bi moglo da otvori dodatno mesto među elitom.

U Solunu očigledno ne žele ništa da prepuste slučaju. Dolazak Andree Trinkijerija izazvao je veliku pažnju širom Evrope, jer se njegov angažman tumači kao jasan znak da PAOK planira ozbiljan projekat i značajno povećanje ambicija.

Istovremeno, pojavile su se informacije da klub već razgovara sa nekoliko igrača evroligaškog nivoa kako bi spremno dočekao mogući ulazak u najjače evropsko takmičenje.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Ko osvaja ABA ligu ove sezone?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...