Evrokupovi Fudbal
08:55 27.02.2026.

Video Icon ZAISTA JE KAO VINO: Žiru je sinoć pokazao da u njemu još ima magije – „Na kraju je ipak sve u glavi!“

Crvena Zvezda v Lille UEFA Europa League, play offs 2nd leg
Crvena Zvezda v Lille UEFA Europa League, play offs 2nd leg

Izgledao je impresivno!

Crvena zvezda je završila takmičenje u Ligi Evrope porazom 2:0 od Lila posle produžetaka.

Ključnu ulogu u pobedi francuskog tima odigrao je prekaljeni Olivije Žiru. Iako je u poznim godinama svoje karijere i dalje ima šta da ponudi:

„Telo još dobro odgovara. Imam osećaj da mogu još da doprinesem timu, bez obzira na godine. Rekao sam i treneru da mogu da ostanem na terenu, iako je poslednjih pet minuta bilo malo kritično.

Na kraju je ipak sve u glavi. Čak i kad te telo ne sluša, glavom ideš napred. Srećni smo zbog pobede, zbog navijača“ – rekao je Žiru, koji nije skrivao zadovoljstvo načinom na koji su igrali:

„Bili smo čvrsti i kompaktni. Nismo ostavljali mnogo prostora između linija. Zvezda je igrala sa mnogo dugih lopti. Tu su bili i opasni. Ali ostali smo kompaktni. Kad smo dali gol, znali smo da je to prvi korak ka prolazu dalje. Nastavili smo sa verom u našu igru i znali smo da možemo da napravimo nešto“ – zaključio je iskusni ofanzivac.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...