Fudbal
19:22 13.07.2025.

I DALJE SE TRAŽI: Jedan od najvećih talenata srpskog fudbala ponovo menja sredinu!

Cukaricki v TSC Backa Topola Mozzart Super League Season 2024/2025
Cukaricki v TSC Backa Topola Mozzart Super League Season 2024/2025

Ne uspeva da se nametne!

Mladi srpski vezista Đorđe Gordić nalazi se na pragu prelaska u mađarski Debrecin, čime bi napravio novi korak u svojoj međunarodnoj karijeri. Ovaj dvadesetogodišnjak, poreklom iz Priboja, iza sebe ima zanimljiv razvojni put – od Mladosti iz Lučana, preko belgijskog Lommela u okviru City Group sistema, pa sve do poslednje pozajmice u slovenačkim Radomljama.

U dresu Radomlja Gordić je tokom prolećnog dela 2025. upisao 18 nastupa i postigao tri gola, čime je dodatno skrenuo pažnju skauta u regionu. Iako još nije potvrđeno da li se radi o trajnom transferu ili novoj pozajmici, mađarski mediji navode da je dogovor sa Debrecinom praktično postignut.

Cukaricki v TSC Backa Topola Mozzart Super League Season 2024/2025
Cukaricki v TSC Backa Topola Mozzart Super League Season 2024/2025

Debrecin, koji je prethodnu sezonu završio na devetoj poziciji u mađarskoj Superligi, traži svežinu u veznom redu, a Gordićev profil igrača – snažan, kreativan i taktički zreo – savršeno se uklapa u njihove planove. Njegova sposobnost da se brzo prilagodi različitim stilovima igre potvrđena je kroz ranije angažmane u TSC-u i kroz partije u slovenačkoj ligi.

Potencijalni dolazak u Mađarsku za Gordića predstavlja šansu za stabilnost i kontinuitet, dok bi Debrecin mogao dobiti kvalitetno pojačanje sa jasnim razvojnim potencijalom.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...