
FOTO: X/@EurohoopsTR
MICIĆ U BEOGRADU: Vasa uslikan u hali „Pionir“! (FOTO)
Srpski plejmejker je stigao u srpsku prestonicu, što je dodatno pojačalo mogućnost njegovog potpisa za Zvezdu
Vasilije Micić se pojavio u dvorani Pionir dok se spekuliše o njegovom povratku u Evropu, nakon otkupa NBA ugovora vrednog 8.100.000 dolara.
Srpski plejmejker trenutno boravi u Beogradu i trenira u hali “Aleksandar Nikolić”, što je izazvalo nove spekulacije o njegovom potencijalnom dolasku u Crvenu zvezdu. Fotografije sa parketa Pionira su procurele u javnost, a prisustvo Micića dodatno je podgrejalo priče o njegovoj narednoj destinaciji.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
Posle epizoda u Finiks Sansima i Šarlot Hornetsima, Micić je nedavno završio i kratku NBA etapu u Milvoki Baksima, ali su ga Baksi otkupili i oslobodili ugovorne obaveze, čime je postao slobodan igrač spreman za povratak na evropski parket.
Kao potencijalni kandidati za njegov potpis navode se Olimpijakos, Fenerbahče, Hapoel i Crvena zvezda. Beogradski klub se u jednom trenutku povukao iz trke, ali najnovije informacije ukazuju da interesovanje nije potpuno ugašeno.
Dok pregovori još nisu završeni, Micić se priprema za novu sezonu i individualno trenira u glavnom gradu Srbije. Njegov naredni korak i dalje ostaje nepoznanica.