
Partizan Mozzart Bet Belgrade v FC Barcelona Turkish Airlines EuroLeague
DUBAI NEMA U PLANU DA STANE: Bek Barselone je naredna meta!
Dubai cilja Amerikanca iz Barselone!
Džastin Anderson iz Barselone, nalazi se na meti ekipe iz Dubaija koja iduće sezone debituje u Evroligi. Anderson je u sezoni 2024/25 beležio prosečno 6,9 poena, 2,8 skokova i 1,2 asistencije uz impresivnih 41,3% šuta za tri poena i 86,5% sa linije slobodnih bacanja iz 37 utakmica, uz indeks korisnosti 8,0 po meču
Pre Evrolige igrao je u NBA ligi 242 puta (za Dalas, Filadelfiju, Atlanta, Bruklin…), gde je prosečno postizao 5,3 poena i 2,6 skokova u oko 13 minuta po meču. Pre toga, igrao je na univerzitetu Virginia.
Dubai bi dobio iskusnog beka/krila – igrača sa solidnim procentima i evropskim rutinskim. Ako ga angažuju, jasno je da računaju na šutersku preciznost i pouzdanost sa klupe kao dodatak ambicijama u Evroligi.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram