
FOTO: Twitter/@rolandgarros
ĐOKOVIĆ JE PRIHVATIO PONUDU ZA DIVLJU KARTU: Srbin će igrati ovde pre Rolan Garosa!
Novak Djokovic će igrati u Ženevi pre Rolan Garosa, preskače Rim prvi put od 2007.
Novak Djokovic odlučio je da prvi put posle 17 godina preskoči Masters u Rimu i umesto toga prihvati poziv organizatora ATP 250 turnira u Ženevi, koji se igra nedelju dana pre početka Rolan Garosa.
Ova odluka dolazi nakon lošeg starta na sezoni na šljaci, tokom koje je pretrpeo dva rana poraza – u Monte Karlu i Madridu, gde je eliminisan već na startu takmičenja.
🔴 DJOKOVIC to play in Geneva before Roland-Garros
Eliminated early in Monte-Carlo and Madrid, Novak has decided to play the ATP 250 in Geneva before the biggest clay-court event of the season.
He already did so last year, before reaching the semi-finals in Paris pic.twitter.com/mwuwCXtGKW
— We Are Tennis (@WeAreTennis) May 9, 2025
Srpski teniser očigledno želi da pred drugi grend slem sezone dođe u takmičarsku formu i pronađe ritam na šljaci. Turnir u Ženevi, koji počinje 19. maja, biće njegova poslednja priprema pred Pariz, gde će braniti prošlogodišnju titulu i pokušati da osvoji rekordni 25. grend slem trofej.