0
Evropske lige
Vest Hem Arsenal

FOTO: Arsenal

OČEKIVANO? Poznato gde Bukajo Saka nastavlja karijeru!

Objavljeno: 28.04.25 u 19:26

Novi ugovor samo formalnost!

Bukajo Saka dogovorio je nastavak saradnje sa Arsenalom i uskoro će ozvaničiti produženje ugovora sa klubom u kojem je stasao kao igrač.

Mladi engleski reprezentativac deo je „Tobdžija“ još od 2008. godine, a profesionalni ugovor potpisao je deset godina kasnije. Do sada je upisao čak 257 nastupa za klub iz Londona.

Ove sezone Saka predvodi Arsenal u pohodu na istorijski uspeh — plasman u finale Lige šampiona, a na putu im stoji snažni PSŽ u polufinalu.

Sve je spremno, ostaje još samo formalnost potpisivanja, čime će Saka dodatno učvrstiti svoju vezu sa klubom za koji je oduvek igrao.

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

0
0
0 Komentara

Ostavi komentar

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.

Unesite pojam i stisnite enter