
head coach Zeljko Obradovic ABA Liga basketball match between Partizan and CS Derby at Belgrade Arena on February 2, 2025 in Belgrade, Serbia. (Photo by Pedja Milosavljevic/Starsport.rs ©)
ŽOC PRED BAJERN: „Igraju izvanredno na domaćem terenu!“
Očekuje ih izuzetno težak duel!
Košarkaši Partizana u mnogo boljem raspoloženju i sa većim samopouzdanjem, nakon pobede protiv Albe, kreću ka Minhenu. Crno-beli su napustili kišni Beograd i u četvrtak, od 20:30 časova, očekuje ih drugi meč duplog kola Evrolige protiv Bajerna.
Uoči tog susreta, Željko Obradović je rekao:
„Bajern je ekipa koja igra izvanredno na domaćem terenu, ali isto tako dobro i na strani. U utorak su pobedili Barselonu kao gosti, na veliki broj poena. Ključna će biti odbrana, pre svega, na njihovim šuterima za tri poena. Imaju mnogo igrača koji su sposobni da šutnu sa distance i rade to i u tranziciji, a kada izbore skok u napadu odmah se ide na šut za tri poena. Probaćemo da se pripremimo i da budemo na energetskom nivou kao što smo bili protiv Albe“ – rekao je Obradović za Meridiansport.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram