
Joan Penarroya, Head Coach of FC Barcelona during the 2024/2025 Turkish Airlines EuroLeague Round 9 match between Partizan Mozzart Bet Belgrade v Barcelona - Turkish Airlines EuroLeague at Belgrade Arena on November 13, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)
SAMO OLIMPIJAKOS IGRA BOLJE OD NJIH: Trener Barselone zna snagu Partizana!
Jasan je Španac!
Pred duel Barselone i Partizana u petak u dvorani „Blaugrana“, a uoči meča Đoan Penaroja trener Barse je bio prilično svestan snage crno-belih.
„Partizan je veoma spreman tim, posle Olimpijakosa, tim koji je u najboljoj formi u Evroligi u poslednja dva meseca. Veoma solidan tim, sa veoma fizičkom odbranom i drugi po broju ukradenih poena u takmičenju. Takođe su oporavili neke od igrača koji su bili povređeni. Odlično im ide i sa trenerom Željkom Obradovićem“, rekao je Penjaroja.
- Iskoristite najbolje kvote na tržištu i uživajte u uzbudljivim sportskim klađenjima – pridružite se 1xbet već danas! Registruj se ovde!
„Važan je meč, veoma atraktivan protivnika koji je bio jedan od najboljih timova u takmičenju u poslednjih 10-12 mečeva, igra veoma dobro. Ako bismo ih pobedili, imali bismo pobedu i prosek poena, što bi bilo važno. Ostalo je još pet mečeva, spremni smo da se borimo za sve. Nadam se da će nam i naši navijači i dvorana dati podsticaj da ostvarimo pobede koji svi želimo“, poručio je Penjaroja.
O Kevinu Panteru..
„Panter je juče odradio značajan deo treninga sa timom. Nije na 100 odsto, ali ako sve bude kako treba, biće na raspolaganju sutra“, kaže Penjaroja.