0
Fudbal
Partizan Vs. Anderlecht, Play offs, First leg, Champions league

Partizan Vs. Anderlecht, Play offs, First leg, Champions league

GROBARI SU GA PROSTO OBOŽAVALI: „Ti si prvi golman Radiša!“ (VIDEO)

Objavljeno: 13.03.25 u 10:27

Nikada neće biti zaboravljen!

Legendarni golman Partizana – Radiša Ilić, danas je u 46. godini života počinio samoubistvo, prenosi Telegraf. Isti izvor javlja da je on skočio sa terase i tako počinio suicid.

Navijači Partizana su ga prosto obožavali.. Svojevremeno kada je u klub došao Vladimir Stojković, navijači su Radiši složno skandirali: „Ti si prvi golman Radiša!“

Bio je učesnik brojnih velikih pobeda tima iz Humske ulice i nema sumnje da će njegovo ime zauvek ostati zlatnim slovima upisano u istoriji ‘crno-belih’.

Iako su ga ponekad nepravedno ‘bacali u drugi plan’ kada govorimo u zaslugama, Radiša je zaista neko ko je bio oslonac te generacije Partizana.

1
0
0 Komentara

Ostavi komentar

Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.

Unesite pojam i stisnite enter