
Nasser Djiga of Crvena Zvezda during the UEFA Champions League match Season 2024/2025 match between Crvena Zvezda and FC Barcelona at stadium Rajko Mitic on November 06, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)
TAKO SE POKAZUJE LJUBAV PREMA KLUBU: Naser Điga uradio nešto što mnogi „veliki Zvezdaši“ ne bi!
Potez vredan svakog poštovanja!
Naser Điga je postao član Vulverhemptona za vrtoglavih 12 miliona evra. Posebno se ističe Đigin transfer, ne samo zbog visine obeštećenja već i zbog njegovog doprinosa klubu, koji se ne meri samo novcem.
Burkinac je bio ključna figura u dvomeču protiv Bode Glimta, gde je svojim partijama pomogao Zvezdi da se domogne Lige šampiona i obezbedi dodatnih 30 miliona evra u klupsku kasu.
Our second CB of the window 🇧🇫✍️ pic.twitter.com/GUCv7KxT1R
— Wolves (@Wolves) February 4, 2025
Iako je u njegovom ugovoru postojala otkupna klauzula od osam miliona evra, Zvezda je uspela da izdejstvuje četiri miliona više, što se ispostavilo kao pravi majstorski potez klupskog rukovodstva.
Posebnu notu ovoj priči daje činjenica da ni Điga ni njegov agent nisu insistirali na klauzuli, već su omogućili Zvezdi da slobodno pregovara i izvuče maksimalnu korist.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram