
Mvumpa Silas (L) and Guelor Kanga Kaku (R) of Crvena Zvezda inspect the pitch during the UEFA Champions League 2024/25 League Phase MD2 training session and press conference at Stade Louis II on October 21, 2024 in Monaco, Monaco. (Photo by Dimitrije Vasiljevic/STARSPORT)
SILAS BI NAZAD ZA ŠTUTGART, NAREDNI MEČ MU NUDI POVRATNU KARTU?! Ovo su planovi Zvezdinog fudbalera!
Ovako stvari stoje!
Emvumpu Silas planira da se na leto vrati u Štutgart, odakle je pozajmljen Crvenoj zvezdi, a meč protiv bivšeg kluba vidi kao moguću kartu za povratak „kući“, tvrdi njegov agent Mehmet Ezer.
„Jednostavno, Silas se nije uklapao u planove Sebastijana Henesa, zato je otišao. Svaki trener ima svoju filozofiju. To morate da prihvatite“, počeo je Ezer izlaganje za loklani Stutgarter-nahrihten.
„Želja za osvetom? Ne, nema je. Naprotiv, njemu Štutgart nedostaje“.
„Vezan je za Štutgart jer su zajedno prošli sito i rešeto. Kada je u leto 2019. došao iz Pariza, klub je bio ispao iz lige. Preživeli su zajedno turbulentan period – pandemiju korona virusa, povratak u Bundesligu, njegove dve teške povrede i otkrivanje lažnog identiteta. Imao je veoma blizak odnos sa navijačima“
„Što se tiče fudbala, njegov san je da se vrati u Štutgart na leto i da se bori za mesto u ekipi„.